OPIEKA NAD SPOKOJNYM SENIOREM W BAWARII - KONIEC MAJA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY

Cena: Darmowe Bydgoszcz

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Aktualnie poszukujemy opiekunki do podopiecznego, mieszkającego w miejscowości BIESSENHOFEN (BAWARIA).
Termin rozpoczęcia pracy: KONIEC MAJA.

PROFIL PODOPIECZNEGO:
Senior ma 85 lat, waży 59 kg przy wzroście 178 cm. Choruje na demencję, ma stomię, a na noc zakłada się mu urinkondom. Ma znaczne trudności z chodzeniem – w mieszkaniu porusza się z pomocą drugiej osoby bądź przy balkoniku, a poza domem na wózku.
Podopieczny jest osobą spokojną, potrzebującą motywacji i zachęcania do wykonywania codziennych czynności.
Mężczyzna mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem. Na wyposażeniu ma Pflegebett oraz krzesło pod prysznic.
Dla opiekunki przeznaczono osobny pokój ze standardowym wyposażeniem. Internet zostanie założony. Obligatoryjnie przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
• wsparcie w czasie poruszania się;
• aktywizacja i pomoc w zakresie codziennych czynności higienicznych;
• wymiana woreczka stomijnego (raz dziennie) oraz zakładanie urinkondom na noc;
• pomoc podczas jedzenia – w razie potrzeby;
• towarzyszenie podczas wizyt u lekarza;
• pomoc żonie podopiecznego w prowadzeniu domu i pielęgnacji ogrodu;
• spacery.

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/komunikatywnym;
• ukończony 25. r.ż.;
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
• gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;
• osoba niepaląca;
• prawo jazdy będzie dodatkowym atutem 

U NAS MASZ W STANDARDZIE:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIA ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu oraz opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: kinga.paczosa@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 739 205 501;
- wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr 739 205 501 - ODDZWONIMY!

Data dodania: 19/05/2017