Praca w Fabryce Puszek Napojowych

Firma CAN-PACK S.A. Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ- OPERATOR MASZYN
Miejsce pracy: ul. Kobaltowa 2, Bydgoszcz (Osowa Góra)

Oferujemy:
•Umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),
•2700zł brutto+350zł brutto dodatku za pracę w systemie 4 -brygadowym + premie kwartalne,
•Dofinansowanie do wczasów,
•Dofinansowanie do posiłków,
•Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,

Zapewniamy
•wdrożenie na stanowisko pracy.

Zadania:
•Obsługa/regulacja maszyn na linii produkcyjnej,
•Usuwanie zacięć i awarii.

Wymagania:
•Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
•Zdolności mechaniczne/manualne,
•Zaangażowanie i chęć do nauki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.bydgoszcz@canpack.eu lub dostarczenie oosobiście - CAN-PACK S.A. ul. Kobaltowa 2 w Bydgoszczy.

Data dodania: 16/08/2017